Przemysłowe instalacje gazowe, parowniki wodne, elektryczne, lpg - ITGAS Inter Tech Gas

Oferta

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi:

  • montaż instalacji przemysłowych gazowych
  • parowniki wodne
  • parowniki elektryczne
  • zawory gazowe
  • miksery gazowe (mają zastosowanie np. przy instalacjach rezerwowych, kiedy są spadki dostaw Gazu Ziemnego, na pokrycie pików, wzbogacanie kaloryczności GZ propanem)
  • palniki Riello
  • reduktory LPG gazowe
  • armatura do gazów technicznych

 

Nowość - prowadziliśmy armaturę do GAZÓW TECHNICZNYCH. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Serdecznie zapraszamy kontaktu, nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą dobrać wszelkie parametry.

 

Reduktory przemysłowe do LPG i Metanu - Mondial

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia włoskich reduktorów przemysłowych FG, produkcji Gnali Bocia. Są to reduktory zaprojektowane tak, aby ich obsługa była maksymalnie uproszczona, a serwis odbywał się bez ich demontażu.

reduktory przemysłowe itgas

Czytaj więcej: Reduktory przemysłowe do LPG i Metanu - Mondial

Miksery LPG

Co to jest Mikser LPG/ powietrze ?

Faza gazowa LPG wytworzona w parowniku nie jest bezpośrednio zamienna z gazem ziemnym. Miksery LPG gazowe / powietrze wytwarzają mieszaninę gazu, która posiada takie właściwości. To pozwala użytkownikom przełączać instalację w tą i z powrotem, pomiędzy zasilaniem w gaz ziemny z sieci rozdzielczej a systemem rezerwowym zasilanym gazem płynnym, bez konieczności zmiany ustawień palników, kotłów itp.

Czytaj więcej: Miksery LPG

Parowniki elektryczne

W naszej ofercie znajdują się również parowniki elektryczne o wydajności od 25 do 1000 kg/h w wersji ze skrzynką elektryczną w wykonaniu Eexd zamontowaną na parowniku oraz w wersji ze skrzynką elektryczną w wykonaniu IP55 instalowaną poza strefą zagrożoną wybuchem.

Czytaj więcej: Parowniki elektryczne

Parowniki wodne

Oferujemy parowniki wodne firmy SAMTECH (Boldrin, TAG) o wydajności od 50 do 2000 kg/h. Parowniki wodne są wymiennikami ciepła, które zostały zaprojektowane specjalnie do zmiany fazy ciekłej LPG w gazową, którą zasilany jest odbiornik.

Czytaj więcej: Parowniki wodne