Detektory gazów, detekcja

W przypadku korzystania z instalacji gazowych niezwykle ważne jest bezpieczeństwo. Drobna nieszczelność w układzie może grozić poważnym wybuchem, a niewielkie wycieki są często trudne do wizualnego zdiagnozowania. Nowoczesne detektory gazowe, znajdujące się w naszej ofercie, są w stanie wykryć ulatniający się gaz ziemny, LPG, gaz techniczny, a nawet czad. Posiadamy stacjonarne detektory do użytku domowego jak i profesjonalne urządzenia przemysłowe do wykrywania nieszczelności, które często są prawnie wymagane przy otwieraniu nowej działalności. Nasze detektory gazowe cechują się najwyższą jakością wykonania oraz ogromną skutecznością w wykrywaniu nawet drobnych wycieków gazu.

NRG TECH srl zostało założone jako nowa rzeczywistość w świecie elektroniki, stosowana do wykrywania nieszczelności oraz gazu (detekcje gazu) w produkcji i w badaniach nowych rozwiązań. NRG TECH zaproponowano jako nowe granice dla tych z nas, którzy szukają i kochają nowe wyzwania. Obsługa klienta nie jest działalnością sama w sobie, ale stanowi aktywna wymianę informacji, usługę oparta na solidnej i zróżnicowanej wiedzy: pomocy technicznej, wymianie wiedzy i informacji technicznych z klientami, a także ścisłej współpracy z producentami; kompleksowe rozwiązywanie problemów z pomocą kompetentnych pracowników; stałe i ukierunkowane aktualizacje produktów – dzielenie się z użytkownikami umiejętnościami niezbędnymi do korzystania z produktów; zapewnienie jakości poprzez analizę informacji zwrotnych od klientów i wewnętrznych testów produktów.

W ofercie posiadamy:

Czujniki, detektory gazu domowe, detekcje przemysłowe, termoregulację, przenośne czujniki, elektrozawory, wykrywacze sejsmiczne, sygnalizatory, zasilacze.