Kompresory TIGHT LPG

Kompresory TIGHT to pionowe kompresory bezolejowe, produkowane i rozprowadzane przez Tecnogas, charakteryzujące się wysoką wydajnością i niskimi kosztami instalacji i konserwacji. Dzięki dużej niezawodności oraz zastosowanym środkom bezpieczeństwa, przewidzianym przez ATEX, PED oraz Dyrektywę Maszynową, kompresory TIGHT mogą działać w każdym środowisku. Konserwacja i obsługa po sprzedaży oferowane przez Tecnogas zapewniają klientom stałą pomoc techniczną, a nasz magazyn gwarantuje dostępność części zapasowych, które przesyłamy na cały świat w ciągu kilku dni.

Kompresory TIGHT to połączenie wytrzymałości i małych wymiarów, zapewniające najlepsze parametry sprężania gazów procesowych, zarówno na potrzeby stacjonarne, jak i mobilne. Oferta TIGHT obejmuje kompresory jednostopniowe, dwustopniowe i z podwójnym uszczelnieniem, zgodnie z wymaganymi osiągami i rodzajem zastosowanego gazu. Istnieje szereg zestawów, począwszy od urządzenia w wersji podstawowej aż do kompletnych zestawów, wyposażonych elektryczną tablicę sterowaina EEXD i różnorodnych urządzeń bezpieczeństwa i sterowaina. Urządzenia montowane na płozach, stosowane w instalacjach przemysłowych i sprężarki połączone z silnikami hydraulicznymi stosowane w pojazdach lub montowane na przyczepach, wykorzystywane w sytuacjach awaryjnych, mogą być dostarczane na zamówienie i dostosowane do specyfikacji klienta.

ZASTOSOWANIE I SPOSOBY WYKORZYSTANIA: Kompresory TIGHT mają szereg zastosowań: Przepompowywanie płynnego gazu między zbiornikami, odzysk resztek oparów, odzyskiwanie LPG z butli lub zbiorników gazowych w sytuacjach awaryjnych, jako urządzenia podwyższające niskie ciśnienie gazów (biogaz lub gaz ziemny). Ogólnie rzecz biorąc, kompresory sprężarki stosowane są w magazynach, zakładach rozlewania płynnego gazu i w stacjonarnych zakładach przemysłowych, lub są instalowane na cysternach LPG i pojazdach ratowniczych.

GAZY PRZEPOPMOWYWANE PRZEZ KOMPRESORY: Kompresory TIGHT nadają się do przepompowywania płynnego gazu, czynników chłodzących, amoniaku, eteru dimetylowego, chlorku winylu, powietrza, gazu ziemnego i szeregu innych gazów procesowych.