Parowniki wodne

Oferujemy parowniki wodne firmy o wydajności od 50 do 2000 kg/h.

Parowniki wodne to wymiennikami ciepła, które zostały zaprojektowane specjalnie do zmiany fazy ciekłej LPG w gazową, którą zasilany jest odbiornik.

Parowniki wodne – działanie

Ciecz pośrednicząca, powodująca odparowanie LPG, dostaje się do parownika przez układ wodny, który podgrzewany jest przez kocioł gazowy o mocy zależnej od wydajności parownika. Parowniki firmy SAMTECH (Boldrin, TAG), to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, łatwość instalacji oraz użytkowania. Od wielu lat korzystamy z usług włoskiej firmy SAMTECH (Boldrin, TAG).

Nigdy nie zawiedliśmy się na jakości ich produktów.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zadowolenie naszych Klientów pozwala nam gwarantować, że parowniki wodne tej właśnie firmy doskonale spełniają swoje zadanie w wyznaczonej im instalacji. Co dla nas najważniejsze, sprawdzają się w przemyśle, który obsługujemy, tzn. w fabrykach, hutach, suszarniach zboża, drewna i w innych zakładach przemysłowych. Możemy zagwarantować niebywale wysoką jakość tego produktu. W naszej ofercie znajdują się także parowniki wodne Kosan.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia ze strony specjalisty, czy szukasz rozwiązań dla swojej firmy, to zapraszamy do konsultacji.