Tsilindr reduktory

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości reduktory do instalacji przydomowych oraz reduktory przemysłowe. Oferujemy reduktory serii IPR do LPG i metanu. Jest to nowa linia reduktorów, która została stworzona tak, by zagwarantować wysoką precyzję regulacji ciśnienia, łatwość eksploatacji i obsługi technicznej.

Reduktory serii IPR mają zastosowanie w instalacjach cywilnych i przemysłowych, występują w wersjach wysokie/średnie/niskie ciśnienie. Wydajności reduktorów IPR mieszczą się w zakresie 90-2500 kg/h.

Reduktory ciśnienia model IPR są urządzeniami typu “top entry”, które dzięki swojej szczególnej charakterystyce konstrukcyjnej, umożliwiają pracownikom obsługi technicznej przystępowanie do wykonywania wszelakich czynności obsługowych, przeglądów okresowych, a także konserwacyjnych, bez konieczności demontowania korpusu reduktora ciśnienia z ciągu technologicznego.

Te urządzenia najczęściej wykorzystywane są w instalacjach komunalnych i przemysłowych redukcji gazu. Stosowane są w stacjach redukcyjnych gazu ziemnego, gazów przemysłowych, gazu płynnego, a także do innych rodzajów gazów o charakterze nieagresywnym, które uprzednio zostały we właściwy sposób uzdatnione i wstępnie oczyszczone.

Ważne cechy reduktorów serii IPR:

  • możliwość wyposażenia w zawór blokadowy od minimalnego i maksymalnego ciśnienia,
  • duży zakres regulacji ciśnienia,
  • szybkość działania.

Aby dowiedzieć się więcej porozmawiaj ze specjalistą. Nasz wykwalifikowany konsultant odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni wątpliwości. Niezależnie od tego, czy chcesz dokonać zakupu, czy może masz jakiś problem technologiczny lub awarię, a nie jesteś naszym Klientem, chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie reduktorów ciśnienia.

Reduktory średniego/niskiego ciśnienia o wydajności 90-250 kg/h

Reduktory średniego/niskiego ciśnienia o wydajności 250-2000 kg/h

Reduktory wysokiego ciśnienia o wydajności 120-2000 kg/h

Zestaw redukcyjny do butli 30 kg:

– reduktor I i II st.,
– kolektory na 2 lub 3 butle,
– węże 50 i 70 cm.