O firme ITGAS Inter Tech Gas - montaż instalacji gazowych

Nasza firma

Nasza firma oferuje bogaty zakres produktów i usług z branży gazowniczej. Projektujemy i wykonujemy instalacje gazowe i instalacje propan. Oferujemy wsparcie techniczne i profesjonalny serwis urządzeń gazowych, w tym odrębny dział techniczny wyspecjalizowany w serwisie parowników. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

 

Od wielu lat współpracujemy z licznymi suszarniami zbóż i kukurydzy zyskując tym samym bogate doświadczenie, nie tylko związane z montażem instalacji gazowych, ale także dostarczaniem samego gazu. Jesteśmy w stanie zorganizować stałe dostawy gazu, zarówno propanu jak i gazu propan-butan. Nasze ogromne doświadczenie przekłada się przede wszystkim na umiejętność analizy potrzeb i określenia zapotrzebowania na gaz, w zależności od wielkości obiektu i wielu innych, indywidualnych, uwarunkowań.

 

Gaz w skroplonej, płynnej formie znajduje ogromne zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale także w przemyśle. Gaz dla przemysłu to rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty działalności bez utraty jakości oraz wydajności pracy. Montujemy nowoczesne systemy gazowe dla wielu gałęzi przemysłu bazując na swoim ogromnym doświadczeniu oraz profesjonalne urządzenia gazowe. Dzięki specjalistycznym analizom jesteśmy w stanie dokładnie określić zapotrzebowania kontrahenta dobierając tym samym odpowiednie instalacje gazowe, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Rosnące wykorzystanie gazów płynnych związane jest z ich stosunkowo niską ceną w stosunku do innych paliw. Współczesne instalacje gazowe są bardzo wydajne i znajdują swoje zastosowanie w domach, motoryzacji i różnych gałęziach przemysłu. Nasze instalacje gazowe charakteryzują się nie tylko światowym poziomem bezpieczeństwa i niezawodnością działania. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu doradzamy w wyborze najbardziej odpowiedniej instalacji, która będzie w stanie sprostać każdym wymaganiom.

 

Jako lider w branży wykorzystania gazów przemysłowych wykonujemy projektowanie i montaż instalacji LPG w oparciu o najbardziej restrykcyjne, polskie oraz międzynarodowe, normy bezpieczeństwa. W czasie projektowania instalacji bierzemy pod uwagę zapotrzebowania naszych kontrahentów i dobieramy najlepsze rozwiązania, które gwarantują sprawne, wydajne i bezawaryjne działanie. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Zajmujemy się także serwisem jak i konserwacją wykonanych przez nas instalacji. Nasza oferta to także budowa gazociągów wszelkiego typu.

 

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane przyłącza gazowe stanowią podstawę każdej instalacji, zarówno w domach jak i w zakładach przemysłowych. Posiadając specjalne uprawnienia i bardzo duże doświadczenie możemy zagwarantować pełną poprawność wykonania przyłączy, które bez problemu przejdą proces odbioru i zapewnią niezakłócone dostawy gazu. Przyłącza gazowe wykonywane są z wykorzystaniem podzespołów wykonywanych przez światowej klasy producentów. To gwarancja nie tylko niezawodności, ale także i bezpieczeństwa podczas użytkowania.

 

Większość produktów oferowanych przez naszą firmę pochodzi od renomowanego producenta urządzeń gazowych firmy SAMTECH (Boldrin, TAG), KOSAN GAS. To niekwestionowani liderzy w produkcji zaworów, parowników i reduktorów, którego produkty znalazły uznanie na całym świecie. Inter Tech Gas jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm: SAMTECH (Boldrin, TAG) (Włochy), Gnali Bocia (Włochy), Alternate Energy Systems, Inc. (USA). CONCOA (USA) i KOSAN GAS.

 

Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte w takich firmach jak: GASPOL, BP. Od wielu lat sprzedają produkty i prowadzą doradztwo w sektorze LPG. To fachowcy, którzy posiadają nie tylko doświadczenie, ale i wiedzę, doskonaloną nieustannie na różnego typu szkoleniach i kursach z branży. Wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności, oferujemy najnowocześniejsze produkty w branży grzewczej LPG oraz LNG i CNG.