Przemysłowe instalacje gazowe, parowniki wodne, elektryczne, lpg
  • mieszanie gazu ziemnego z powietrzem

Przemysłowe instalacje gazowe, parowniki wodne, elektryczne, lpg

montaż instalacji przemysłowych

Specjalizacja

Specjalizujemy się w przemysłowych instalacjach gazowych. Wykonujemy instalacje od projektu, aż po realizację. Naszą specjalizacją są instalacje parownikowe, systemy mieszania gazu oraz gazy techniczne. Posiadamy zaplecze magazynowe, wykwalifikowany serwis i ponad 20 lat doświadczenia w branży gazowej.

kompresory do gazu

Produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo parowniki włoskich i amerykańskich producentów, miksery gazowe amerykańskiej produkcji, armaturę do gazów technicznych włoskiej i amerykańskiej produkcji, a także armaturę gazowa jak np. reduktory naszych włoskich partnerów.

montaż instalacji przemysłowych

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu: Zapytania ofertowe: 509 062 346 Gazy techniczne: 510 050 061 Serwis: 509 474 373

Nasza firma

przyłącza gazowe

Nasza firma oferuje bogaty zakres produktów i usług z branży gazowniczej. Projektujemy i wykonujemy instalacje gazowe i instalacje propan. Oferujemy wsparcie techniczne i profesjonalny serwis urządzeń gazowych, w tym odrębny dział techniczny wyspecjalizowany w serwisie parowników. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi:montaż instalacji przemysłowych gazowych

  • parowniki wodne
  • parowniki elektryczne
  • zawory gazowe
  • miksery gazowe (mają zastosowanie np. przy instalacjach rezerwowych, kiedy są spadki dostaw Gazu Ziemnego, na pokrycie pików, wzbogacanie kaloryczności GZ propanem)
  • palniki riello
  • reduktory LPG gazowe
  • armatura do gazów technicznych

Współpraca

Od wielu lat współpracujemy z licznymi suszarniami zbóż i kukurydzy zyskując tym samym bogate doświadczenie, nie tylko związane z montażem instalacji gazowych, ale także dostarczaniem samego gazu. Jesteśmy w stanie zorganizować stałe dostawy gazu, zarówno propanu jak i gazu propan-butan. Nasze ogromne doświadczenie przekłada się przede wszystkim na umiejętność analizy potrzeb i określenia zapotrzebowania na gaz, w zależności od wielkości obiektu i wielu innych, indywidualnych, uwarunkowań.

Jakość

Gaz w skroplonej, płynnej formie znajduje ogromne zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale także w przemyśle. Gaz dla przemysłu to rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty działalności bez utraty jakości oraz wydajności pracy. Montujemy nowoczesne systemy gazowe dla wielu gałęzi przemysłu bazując na swoim ogromnym doświadczeniu oraz profesjonalne urządzenia gazowe. Dzięki specjalistycznym analizom jesteśmy w stanie dokładnie określić zapotrzebowania kontrahenta dobierając tym samym odpowiednie instalacje gazowe, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Większość produktów oferowanych przez naszą firmę pochodzi od renomowanego producenta urządzeń gazowych firmy SAMTECH (Boldrin, TAG), KOSAN GAS. To niekwestionowani liderzy w produkcji zaworów, parowników i reduktorów, którego produkty znalazły uznanie na całym świecie. Inter Tech Gas jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm: SAMTECH (Boldrin, TAG) (Włochy), Gnali Bocia (Włochy), Alternate Energy Systems, Inc. (USA). CONCOA (USA) i KOSAN GAS.