Nasza firma

Przemysłowe instalacje gazowe

Nasza firma oferuje bogaty zakres produktów i usług z branży gazowniczej. Projektujemy i wykonujemy instalacje gazowe na gaz płynny LPG propan oraz na gazy techniczne. Oferujemy wsparcie techniczne i profesjonalny serwis urządzeń gazowych, w tym odrębny dział techniczny wyspecjalizowany w serwisie parowników. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

 

Od wielu lat współpracujemy z producentami suszarni zbóż i kukurydzy zyskując tym samym bogate doświadczenie w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w budowie przemysłowych instalacji gazowych. W dostawach gazu współpracujemy z profesjonalnymi dostawacmi gazu propan.

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowaa obsługę klienta. Poczynając od uzyskania wszelkich stosownych pozwoleń poprzez dostawę urządzeń i montaż instalacji po uruchomienie instalacji gazowej i odbiory UDT. Każda instalacja kończy się profesjonalnym szkoleniem z zakresu obsługi instalacji  LPG.

 

Gaz w skroplonej, płynnej formie znajduje ogromne zastosowanie nie tylko w instalacjach przydomowych, ale przede wszystkim w przemyśle. Gaz dla przemysłu to rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty działalności bez utraty jakości produktu. Montujemy nowoczesne systemy gazowe dla wielu gałęzi przemysłu wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie poparte również technicznymi szkoleniami u producentaów urządzeń w USA, Włoszech i Danii.

 

Rosnące wykorzystanie gazu płynnego związane jest z ich stosunkowo niską ceną w stosunku do innych nośników energii.

 

Jako lider w branży wykorzystania gazów przemysłowych wykonujemy projektowanie i montaż instalacji LPG w oparciu o najbardziej restrykcyjne, polskie oraz międzynarodowe, normy bezpieczeństwa. W czasie projektowania instalacji bierzemy pod uwagę zapotrzebowania naszych kontrahentów i dobieramy najlepsze rozwiązania, które gwarantują sprawne, wydajne i bezawaryjne działanie. Zajmujemy się także serwisem jak i konserwacją instalacji gazowych.

 

Większość produktów oferowanych przez naszą firmę pochodzi od renomowanego producenta urządzeń gazowych firmy SAMTECH (Boldrin, TAG), KOSAN GAS. To niekwestionowani liderzy w produkcji zaworów, parowników i reduktorów, którego produkty znalazły uznanie na całym świecie. Inter Tech Gas jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm: SAMTECH (Boldrin, TAG) (Włochy), Gnali Bocia (Włochy), Alternate Energy Systems, Inc. (USA). CONCOA (USA) i KOSAN GAS.

 

Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte w takich firmach jak: GASPOL, BP, Orlen Gaz. Wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności, oferujemy najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania w branży grzewczej LPG oraz LNG i CNG.


ITGAS Inter Tech Gas – przemysłowe instalacje gazowe, parowniki gazowe LPG, parowniki wodne, elektryczne