IT GAS

INTER TECH GAS

Specjalizacja

Specjalizacja

Specjalizujemy się w przemysłowych instalacjach gazowych. Wykonujemy instalacje od projektu, aż po realizację. Naszą specjalizacją są instalacje na gaz płynny propan, parownikowe, systemy mieszania gazu oraz gazy techniczne. Posiadamy zaplecze magazynowe, wykwalifikowany serwis i ponad 20 lat doświadczenia w branży gazowej.

Produkty

Produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo parowniki włoskich i amerykańskich producentów, miksery gazowe amerykańskiej produkcji, armaturę do gazów technicznych włoskiej i amerykańskiej produkcji, a także armaturę gazowa jak np. reduktory naszych włoskich partnerów.

Oferta naszej firmy

• montaż instalacji przemysłowych gazowych

• parowniki wodne

• parowniki elektryczne

• zawory gazowe

• miksery gazowe (mają zastosowanie np. przy instalacjach rezerwowych, kiedy są spadki dostaw Gazu Ziemnego, na pokrycie pików, wzbogacanie kaloryczności GZ propanem)

• palniki riello

• reduktory LPG gazowe

• armatura do gazów technicznych

To co ważne

Współpraca

Od wielu lat współpracujemy z licznymi suszarniami zbóż i kukurydzy zyskując tym samym bogate doświadczenie, nie tylko związane z montażem instalacji gazowych, ale także dostarczaniem samego gazu. Jesteśmy w stanie zorganizować stałe dostawy gazu, zarówno propanu jak i gazu propan-butan. Nasze ogromne doświadczenie przekłada się przede wszystkim na umiejętność analizy potrzeb i określenia zapotrzebowania na gaz, w zależności od wielkości obiektu i wielu innych, indywidualnych, uwarunkowań.

Jakość

Gaz w skroplonej, płynnej formie znajduje ogromne zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale także w przemyśle. Gaz dla przemysłu to rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty działalności bez utraty jakości oraz wydajności pracy. Montujemy nowoczesne systemy gazowe dla wielu gałęzi przemysłu bazując na swoim ogromnym doświadczeniu oraz profesjonalne urządzenia gazowe. Dzięki specjalistycznym analizom jesteśmy w stanie dokładnie określić zapotrzebowania kontrahenta dobierając tym samym odpowiednie instalacje gazowe, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Sprawdź naszą ofertę!